Reggaeton od podstaw - nowa grupa w Bielsku-Białej - w środy o 20:30 w DANCE#LOVEit

24-08-2017

Zapraszam na nowy kurs Reggaetonu od podstaw w Bielsku-Białej. Jeśli lubisz tańczyć Kubańską Salsę to Reggaeton prawdopodobnie bardzo Ci się spodoba, bo dem bow, czyli charakterystyczne podbicie rytmiczne rodem z Puerto Rico, bardzo często wrzucane jest w salsowe kawałki. Znane kubańskie zespoły jak np. Los 4 i Gente de Zona uwielbiają tworzyć swoje hity na bazie mixu Reggaetonu z Salsą lub Timbą, wydając kolejne szalone Salsatony lub Timbatony. Warto więc znać choćby podstawowe ruchy reggaetonowe, żeby później móc bez obaw i z radością wyskoczyć do animacji na salsotekowych parkietach. A jeśli nie tańczysz Salsy, ale podoba Ci się Dancehall, to też dobry powód by pouczyć się Reggaetonu. Bo Regageton i i Dancehall mają ze sobą wiele wspólnego.

Oczywiście oba style różnią się od siebie pochodzeniem i wieloma istotnymi elementami. Ale Reggaeton - nieco podobny stylistycznie - bardzo dużo czerpie z dancehallowych ruchów i tak samo mocno bazuje na fuzjach z podstawowymi elementami hip-hopowymi. Reggaeton jest mocno izolacyjnym tańcem, więc podczas nauki Reggaetonu rozwiniesz dużo umiejętności wzbogacających ogólną jakość i wygląd wszelkiego twojego ruchu na parkiecie; salsowym, weselnym, dyskotekowym ;) Jeśli mach ochotę na więcej połączeń zajęciowych w takim stylu, przed Reggaetonem prowadzę godzinę Izolacji o 19:30 - czyli ćwiczeń ogólnorozwojowych przygotowujących ciało pod takie ruchy jak np. kółka klatką, szybkie nabijanie rytmu klatką i biodrami, kółka biodrami i ramionami i jak falki w każdej możliwej pozycji.

-> start zajęć 06.09.2017
-> w każdą środę o 20:30
-> zajęcia od podstaw dla młodzieży i dorosłych
-> zajęcia będą odbywać się w Studiu Tańca South Motion ( od września nowa nazwa studia: DANCE#LOVEit) na ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej, czyli w starych fabrykach BEFAMY
-> pytania i wątpliwości kieruj przez facebooka Dance Class by Asia Sieja
-> zapraszam do zapisów przez poniższy formularz :)
https://docs.google.com/forms/d/1LJvnIym66mdhUWgZFbWUUS99dYYLeqPQErX04n_TwNQ/viewform?chromeless=1&edit_requested=true