Salsa Lady Styling w Bielsku-Białej - start 15.09.2016

07-09-2016

 

Od 15.09.2016 startuję w czwartki o 19:00 z nowymi zajęciami tanecznymi w formie solo dla pań! Kurs będzie odbywać się w studiu South Motion w Bielsku-Białej (ul. Powstańców Śląskich 6). Zajęcia te przewidziane są dla osób, które tańczą już salsę w parze lub solo min. 3 miesiące. Ważne, żeby znać krok podstawowy i podstawowe obroty, a na zajęciach wyszlifujemy nowe footworki, ładną pracę bioder, ramion i klatki. Obiecuję, że będzie kobieco i przyjemnie! :) Zapraszam!

Więcej informacji w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1616580125301900/

Podczas wspominanych zajęć postaram się sprzedać Wam jak najwięcej fajnych smaczków, dzięki którym na parkiecie będziecie czuły się dobrze i kobieco. Oprócz szlifowania ładnych dodatków i trików, w programie planuję pracę nad techniką salsy kubańskiej w wydaniu Ladies. Będziemy również trenować nieodłączną koordynacją pracy ciała, np. ramion, klatki i bioder, czyli tego co akurat nam - kobietkom przydaje się na parkiecie najbardziej ;)

Aby uczestniczyć w zajęciach obowiązkowe są zapisy mailowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu bardzo proszę o określenie jak długo tańczysz Salsę lub uczęszczałaś na inne zajęcia tego typu, np. Salsy solo. Na podstawie tej informacji będę mogła zdecydować, czy będzie to kurs całkowicie od podstaw, czy już bardziej na poziomie średniozaawansowanym :)

W razie pytań zapraszam do kontaktu przez facebooka Dance Class by Asia Sieja, telefonicznie; 661162951 lub poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :)