18-11-2017

Kochani zapraszam Was do uczestnictwa w kolejnym fajnym tanecznym wydarzeniu, które będzie miało miejsce 22-24.06.2017 w Kielcach. Festiwal z roku na rok rozwija się co raz bardziej, odznaczając się ogromną pasją w rozwoju różnych form tańca, jak i rosnącym profesjonalizmem w ogólnej organizacji eventu. Wszystko rozpoczęło się od mniejszego tanecznego eventu w Jędrzejowie, wspieranego przez budżet miasta i wtedy w 2011 roku wejściówki na pierwszą edycję  Latino Festiwalu były całkowicie za darmo. Dziś festiwal rozrósł się do rangi eventu ściągającego zagraniczne gwiazdy. Cała impreza jest o tyle komfortowa, że odbywa się w jednym miejscu - w Best Western Grad Hotel w Kielcach. Obecnie passy mają już swoją stawkę, jednak porównywalnie do cen innych polskich festiwali tanecznych, cena za passy na Latino Festiwal jest wciąż atrakcyjna. Do końca roku bilety kosztują 200 zł. Łapcie okazję, bo warto! Zwłaszcza, że to impreza dla "liniowców, kubańców i sensualowców" ;)

Czytaj więcej...
17-11-2017

Nie będę tu po raz kolejny opisywać, jak było super podczas tegorocznej edycji jednego z największych w Europie festiwali salsy i stylów podobnych. To była 5 edycja, w której uczestniczyłam. Warsaw Salsa Festiwal to profesjonalizm i ogromna pasja do tańca w jednym. Organizacja na najwyższym poziomie, najlepsi instruktorzy, mocno wypełniony program, zaczynając od warsztatów, poprzez koncerty i pokazy taneczne, a kończąc na super energetycznych imprezach. Parkiet Salsy Liniowej, Parkiet Salsy Kubańskiej, Parkiet Sensualowy. Tutaj w każdej minucie coś się dzieje, a cały kongres trwa pełne 4 dni. Efekt jest taki, że po festiwalu wracasz maksymalnie zmęczony i niedospany, ale naładowany mega pozytywną energią i chęcią by przeżyć to wszystko jak najszybciej jeszcze raz! W tym roku miałam okazję uczyć na głównym panelu Cuban Floor. To było bardzo pozytywne doświadczenie. Tym bardziej, że uczestnicy dali z  siebie TYYYLE fajnej energii! <3 Podrzucam linki z naganami z moich warsztatów i już teraz polecam zakup biletów na kolejną edycję 2018 jeszcze w bardzo przystępnej cenie :) Więcej informacji na whttp://salsafestival.pl/pl/

 

Czytaj więcej...
17-11-2017

16.11.2017 ruszył w Bielsku-Białej przedkarnawałowy kurs Salsy Solo dla Pań. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:00 w DANCE#LOVEit studio tańca. Jeśli jesteś zainteresowana rozpoczęciem swojej tanecznej przygody z Salsą,  a akurat pod ręką nie masz partnera, by rozpocząć taki kurs w parach, to to właśnie jest najodpowiedniejszy kurs tańca dla Ciebie. Rozruszamy Twoje ramiona i biodra i pouczymy się kroków, na których opiera się ten gorący latynoski taniec. A czas przed sylwestrowymi szaleństwami to najlepszy moment, aby właśnie takie umiejętności szlifować. Bo nauczone ruchy idealnie wpasują się w komercyjną muzykę graną na wszystkich szalonych imprezach. Jeszcze w tym tygodniu można do nas dołączyć, później tylko po konsultacji z instruktorem. Zapisz się przez formularz zapisów.

 

Czytaj więcej...
28-08-2017

Bez żartów! Tak jak w temacie! :) W Bielsku-Białej króluje głównie Salsa Kubańska. Rumba z kolei jest jednym z ważnych odłamów kultury kubańskiej, przez co namiętnie wplatana jest zarówno rytmicznie jak i tanecznie w Salsę w parze i w Salsę solo czy też w szalone Suelty. Chcąc nieco rozjaśnić temat stylingu damskiego w tym odłamie tanecznym, już od 06.09.2017 zapraszam na całkiem świeży kurs Rumby w Salsie Kubańskiej. Będziemy spotykać się przez 3 miesiące w każdą środę o 18:30. Kurs ten jest przeznaczony dla Pań już tańczących Salsę zarówno w parach jak i solo. Oficjalnie określam go jako "od podstaw" mając tu na myśli podstawy Rumby Kubańskiej. Ponieważ chcę Was nauczyć dziewczyny w jaki sposób łączyć Rumbę z Salsą i jak na Rumbę w Salsie reagować, podstawy salsy muszą tu być już opanowane :)

Czytaj więcej...
28-08-2017
Do startu nowego sezonu pozostał zaledwie tydzień. Wrzucam zaktualizowany grafik moich zajęć :)
* poniedziałek - La Clave, ul. Chorzowska 11 Katowice
* wtorek - Salsa House, ul. Długa 17a Kraków
* środa i czwartek - DANCE#LOVEit (stare South Motion), ul. Powstańców Śląskich 6 Bielsko-Biała
Zapraszam! :)
 
---> Reggaeton, Stylingi dla Pań, Izolacje, Cuban Bodymovement, Salsa solo, Rumba w Salsie Kubańskiej
---> po bardziej czytelną wersję kliknij w zakładkę GRAFIK
 
Czytaj więcej...
27-08-2017

Dlaczego super? Bo moje! :) Z miłości do tańca tworzę nowe miejsce na tanecznej mapie Bielska-Białej. Nie jest to studio budowane całkiem od zera. W kwietniu tego roku zostałam właścicielem Studia Tańca South Motion. Szkoła znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 6 (w budynkach po fabrykach Befamy). Ponieważ każdy szef ma swoje wizje na tworzenie ukochanej firmy - dziecka... ;)  postanowiłam otworzyć nowy rozdział w historii studia, nadając mu nową nazwę i wprowadzając swoje pomysły na jego rozwój.

Czytaj więcej...
24-08-2017

Zapraszam na nowy kurs Reggaetonu od podstaw w Bielsku-Białej. Jeśli lubisz tańczyć Kubańską Salsę to Reggaeton prawdopodobnie bardzo Ci się spodoba, bo dem bow, czyli charakterystyczne podbicie rytmiczne rodem z Puerto Rico, bardzo często wrzucane jest w salsowe kawałki. Znane kubańskie zespoły jak np. Los 4 i Gente de Zona uwielbiają tworzyć swoje hity na bazie mixu Reggaetonu z Salsą lub Timbą, wydając kolejne szalone Salsatony lub Timbatony. Warto więc znać choćby podstawowe ruchy reggaetonowe, żeby później móc bez obaw i z radością wyskoczyć do animacji na salsotekowych parkietach. A jeśli nie tańczysz Salsy, ale podoba Ci się Dancehall, to też dobry powód by pouczyć się Reggaetonu. Bo Regageton i i Dancehall mają ze sobą wiele wspólnego.

Czytaj więcej...
28-07-2017

Z przyjemnością ogłaszam, że w sierpniu kontynuujemy zajęcia Izolacje ciała w Studiu Tańca South Motion. Uczestnicy polubili te wszystkie ćwiczenia na pracę klatki, bioder, ramion. Powoli ogarniamy koordynację i równowagę. Ćwiczymy falki i kółeczka w każda stronę i pod każdym kątem :) Jest fajnie! To kurs, na który można dołączyć w każdej chwili. Nie wahaj się więc :) Zapraszam! Zmierz się ze swoim ciałem i umysłem! ;)

Czytaj więcej...
28-07-2017

Zapraszam Panie na II stopień kursu intensywnego Salsy solo od podstaw. W sierpniu kontynuujemy kurs o 18:00 w środy i czwartki. Jednocześnie z powodu wyjazdów wakacyjnych łączymy grupę z godziny 17:00 z grupą na godzinę 18:00. Każdy kto zna krok podstawowy i np. podstawowe obroty w salsie może do nas dołączyć. Do tej pory oprócz stylingowych elementów opartych o pracę bioder, ramion i dłoni przerobiłyśmy krok podstawowy basic, krok podstawowy kubański basico, obrót w prawo i w lewo z podstawowego kroku basico, kroczek open, element mambo cubano i kilka fajnych footworków i przejść. Jeśli tylko znasz te podstawowe kroczki, które wymieniłam - zapraszam by do nas dołączyć. Będziemy też jeszcze na pewno do wymienionych elementów wracać oraz przerobimy kilka kolejnych kroczków i elementów salsowych. Dołączysz do nas? :)

Czytaj więcej...
26-06-2017

Ponieważ w Studiu Tańca South Motion powoli będziemy rozwijać również panel latino, czyli zajęcia i warsztaty m.in. z Salsy, Reggaetonu, Bachaty… już dziś chcielibyśmy Was zaprosić na pierwszą organizowaną przez naszych instruktorów salsotekę! :)
Pierwsza w historii South Motion impreza salsowa odbędzie się w bielskim Klubie Caramba na ul. Filomatów 6. w piątek 07.07.2017.
Zapraszamy nie tylko osoby tańczące wyżej wspomniane style. Caramba to też świetna kręgielnia i klub bilardowy  To fajny lokal na spotkanie ze znajomymi!  Zapisujcie się do wydarzenia na Facebooku, bo niebawem dorzucimy więcej informacji na temat wspomnianej imprezy. Szykujemy dla Was fajną muzykę, jeszcze fajniejsze animacje i super ruedy!
Imprezę poprowadzą instruktorzy South Motion: Joanna Sieja, Krysia i Marcin Aksamit, Ania Mrozińska

Link do wydarzenia na Facebooku

Czytaj więcej...
26-06-2017

Zapraszamy Panie na nowy kurs Salsy Solo od podstaw w Bielsku-Białej:

– zajęcia całkowicie od podstaw
– kurs tylko dla Pań
– kurs intensywny w środę o 18:00 i w czwartek o 18:00
– start 05.07 / 06.07
– w programie podstawowe kroczki salsowe, podstawowe obroty, najczęściej wykorzystywane w salsie figurki, ćwiczenia na ładną pracę bioder, ramion i rąk i kilka innych fajnych tricków
– oficjalnie jest to kurs lipcowy dwa razy w tygodniu po 60 min. Jeśli grupa wyrazi chęć, przedłużymy kurs również na sierpień
– karnet na osiem wejść 100zł ważny 30dni
– honorujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System i Rodzina Plus
– lokalizacja: Studio Tańca South Motion, ul. Powstańców Śląskich 6, Bielsko-Biała
– zapisy przez załączony formularz:
https://goo.gl/forms/AJZ98iubjBuYDq9D2
– ewentualnie mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...
26-06-2017

Zapraszamy na lipcowy cykl 4 spotkań:
Izolacje z elementami stretchingu

– ćwiczenia na pracę klatki, bioder i ramion (np. kręcenie kółek klatką, szybka praca klatki w rytm muzyki, osobna praca bioder i klatki, kręcenie ramionami w różnym kierunku w tym samym czasie, falki i inne ciekawe ćwiczenia na izolację ciała)
– ćwiczenia na rozciąganie i uelastycznianie ciała
– zajęcia dla każdego
– zajęcia dla osób tańczących różne style taneczne
– zajęcia dla osób chcących rozwijać ruch taneczny
– zajęcia dla osób poszukujących ciekawej formy fitnessu
– cykl czterech lipcowych spotkań
– możliwość uruchomienia kolejnego cyklu w sierpniu
– 4 wejścia po 60 min w karnecie 60zł
– honorujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System i Rodzina Plus
– w każdą środę lipca o 19:00
– start 05.07.2017
– zapisy przez formularz:
https://goo.gl/forms/3yti6Xuyk3nGjqCZ2

 


Czytaj więcej...
28-01-2017

Uwaga - uaktualnienie co do daty startu zajęć! Od 13.02.2017 startuję w Katowicach w La Clave z nowym blokiem tanecznym adresowanym zarówno do Pań jak i Panów. Salsa solo dla Pań od podstaw, Salsa Lady w stylu kubańskim dla Pań tańczących na poziomie średnozaawansowanym. W poniedziałkowym programie ruszają także Izolacje w połączeniu z techniką tańca i Reggaeton również dla Panów. Zerknij w spisany poniżej grafik, wybierz coś dla siebie i zapisz się w recepcji szkoły: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 512558027. Szkoła La Clave mieści się przy ul. Chorzowskiej 11. Zapraszam! :)

Czytaj więcej...
26-01-2017

Jeśli jesteś zainteresowana porannymi zajęciami tanecznymi, to zapraszam do City Fit w Bielsku-Białej. Siłownia mieści się na ul. Kolistej w Parku Karpacka. Jest nowa, świetnie wyposażona, a oprócz tego w cenie karnetu możesz również korzystać z całej gamy zajęć grupowych; fitness, mental i tanecznych. Ja zapraszam na zajęcia Salsy Solo w stylu fit w każdy piątek o 9:30, a także na startujące od 02.02.2017 zajęcia Reggaetonu. Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek o 9:30! A warto właśnie teraz zapisać się do klubu City Fit, bo została niedawno ogłoszona mega promocja na karnet! ;) Więcej informacji na www.cityfit.pl

Czytaj więcej...
26-01-2017

07.02.2017 startuje w Salsa House w Krakowie całkiem świeża grupa Reggaetonu od podstaw. Zajęcia będą odbywać się przy ul. Długiej 17a w każdy wtorek o godzinie 17:00. Zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji na temat zajęć na stronie www.salsahouse.krakow.pl Jeśli masz ochotę spróbować się w nowym stylu tanecznym, a przy okazji lubisz mięsiste bity, szybko uzależnisz się od reggaetonowego dem bow. Przy okazji fantastycznie rozwiniesz swoją koordynację i izolacje ciała. Uwaga! To kurs także dla Panów! Zapraszam! :)

Czytaj więcej...
19-01-2017

W najbliższy wtorek tj.: 24.01.2017 startujemy w Salsa House w Krakowie z całkiem nowiuśkim kursem Salsy Solo dla Pań od podstaw. Jeśli masz ochotę spróbować tańca w salsowych, salsatonowych i chachowych rytmach, wpadnij koniecznie. A może zaprosisz na taki kurs swoją koleżankę? Razem będzie Wam przyjemniej rozpocząć przygodę w stylu latino :) Kurs zaplanowany jest na godzinę 18:00 na sali przy ul. Długiej 17a w Krakowie. Więcej informacji i zapisy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszam! :)

 

 

Czytaj więcej...
29-12-2016

Już w styczniu stratuje nowa grupa Reggaetonu w Bielsku-Białej! Zaczniemy od podstaw! To bardzo energetyczny gatunek muzyki i tańca, pochodzący z Puerto Rico, a w tej chwili mocno rozpowszechniony także na Kubie. Czasem określany jest mianem latynoskiego hip-hopu. To zajęcia zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet! Oprócz zmysłu tanecznego, Reggaeton idealnie rozwija również koordynację i równowagę. Zapraszam na lekcje w każdy czwartek o 20:00 na ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej. Zapisy pod numerem telefonu 661162951 ub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...
28-12-2016

Już od 09.01.2017 startuję z cyklem zajęć tanecznych we Wrocławiu organizowanych przez Just Movie w każdy poniedziałek stycznia. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/620760634798467/?active_tab=discussion. Zapraszam serdecznie - wciąż można się dopisywać do zajęć! :)

Czytaj więcej...
26-12-2016

Zapraszam Panie na zajęcia Salsy Solo od podstaw w Bielsku-Białej! Zajęcia startują od 19.01.2017 w każdy czwartek o 19:00 w Studiu Tańca South Motion na ul. Powstańców Śląskich 6. W programie podstawowe kroki i figurki salsy, ale też cha-chy, rumby kubańskiej, reggaetonu i samby. Nauczymy się ładnie ruszać biodrami, ramionami i klatką, a kurs przyda się nawet jako baza pod karnawałowe szaleństwa na parkiecie! Zapisy mailowe na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne na 661162951.

Czytaj więcej...
14-12-2016

Tirate Un Paso to jeden z nielicznych reggaetonowych festiwali w Europie. To już VII edycja, która odbędzie się 3-5.03.2017 w Krakowie, a jej głównym organizatorem jest jeden z najbardziej znanych polskich instruktorów tańców kubańskich - Anna Zając. Tegoroczny festiwal zapowiada się jeszcze lepiej, niż poprzednie edycje, ponieważ kadra pedagogiczna to mega taneczna śmietanka; Yoandy Villaurrutia i Diana Rodrugues, Cuban Flex i Barbara Jimenez,Tito Germandia, Regla Hernandez - Madej. Wśród polskich instruktorów standardowo pojawią się Eryk Januszyk, Oliwia Szewczak, Kaya Sadowska, Piotr Grzybek, Patrycja Laskowska oraz Joanna Sieja :) Obejrzyjcie podsumowanie zeszłorocznej edycji Tirate Un Paso, wejdź na stronę www.tirateunpaso.pl, zakup bilet i jedź z nami do Krakowa! :)

Czytaj więcej...
19-11-2016

Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że formacja ALTER juEGO, z którą przygotowywałam przez ostatnie kilka miesięcy reggaetonowe show, zajęła I miejsce w Stargate Show of El Sol 2016 w kategorii Formacje ! Jest to konkurs organizowany podczas jednego z największych festiwali tanecznych w Europie - Warsaw Salsa Festival El Sol. To dla mnie i dla mojej grupy bardzo ważne osiągnięcie!

Czytaj więcej...
17-09-2016

Fantastycznie móc po raz kolejny znaleźć się w kadrze pedagogicznej tak wielkiego, dobrze zorganizowanego i bardzo międzynarodowego festiwalu tanecznego Warsaw Salsa Festiwal El Sol. To kongres, który skupia w sobie trzy bloki taneczne: Salsę liniową z Mambo on 2 i Salsę LA on 1, Salsę Kubańską z całym spektrum kubańskich stylów tanecznych i Blok Sensual z Bachatą, Kizombą i Zoukiem. Zaproszeni z całego świata instruktorzy, kilka koncertów w tym koncert Elito Reve y su Charangon i Yoruba Andabo, imprezy, warsztaty, Stargate show. Ja zapraszam na Blok Basic! :)

Czytaj więcej...
17-09-2016

Od 21.09.2016 zapraszam w każdą środę o godzinie 18:00 na Izolacje ze stretchingiem. Zajęcia będą odbywać się w Akademii GOTA (ul. Lubicz 9) w Krakowie. Podczas zajęć ćwiczymy izolacje i koordynację pracy poszczególnych części ciała oraz równowagę. Oprócz tego wprowadzam ćwiczenia rozciągające. Kurs ten fantastycznie przygotowuje do nauki wszelkich stylów tanecznych oraz sztuk walki. Jest również idealnym sposobem na wprowadzenie zdrowej aktywności fizycznej do swojego rozkładu dnia. Zapisy w recepcji www.gotakrakow.pl

 

Czytaj więcej...
17-09-2016

Zapraszam serdecznie na nowy kurs Salsy Solo dla Pań w La Clave w Katowicach (ul. Chorzowska 11). Jeśli lubisz tańczyć, albo chcesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem, a przy tym dobrze się bawić, zrelaksować po pracy i spalić trochę kalorii... to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Godzina odpowiednia, bo możesz do mnie zajrzeć od razu po wyjściu z pracy! :)

Czytaj więcej...
13-09-2016

Oczywiście wraz z nowym sezonem tanecznym wracam z kursem Reggaetonu o 20:00 w bielskim studiu South Motion (ul. Powstańców Ślaskich 6). Na Reggaeton zapraszam zarówno Panie jak i Panów. Podczas zajęć ćwiczymy izolację i koordynację poszczególnych części ciała i zawsze mam dla moich Reggaetoneros przygotowaną fajną choreografię.

Czytaj więcej...
11-09-2016

W środę 14.09.2016 startujemy po wakacyjnej przerwie z Reggaetonem w Akademii Tańca i Walki GOTA (ul. Lubicz 9 w Krakowie). Dziewczyny już dawały znaki, że nie mogą się doczekać, aby reaktywować naszą środową grupę o 20:00. Dołączysz do nas? Zapraszamy! Zapisy w recepcji Akademii GOTA www.gotakrakow.pl

Czytaj więcej...
10-09-2016

Od 09.09.2016 wystartowałam z porannymi zajęciami Salsy Solo Fit w klubie fitness City Fit w Bielsku-Białej. Zajęcia prowadzone są na poziomie podstawowym z większym naciskiem na aspekt kondycyjny niż techniczny :) Czyli dużo zabawy, dużo tańca, dużo ruchu i wasze ulubione rytmy latino! Na pierwszych zajęciach był fajny power! Zapraszam na kolejny trening już w piątek o 9:30 na ul. Kolistą 23 :)

Czytaj więcej...
09-09-2016

W Akademii GOTA w Krakowie (ul. Lubicz 9) 21.09. o 19:00 startuje nowa grupa Salsy Solo od podstaw. Pouczymy się podstawowych kroków salsy, cha-chy i samby. Popracujemy nad ruchem bioder, klatki i ramion! Będzie przyjemnie, ale też cały czas do przodu ;) Zapraszam dziewczyny! :) Zapisy obowiązkowe w recepcji GOTY przez facebooka lub telefonicznie 12/ 349 04 04.

Czytaj więcej...
07-09-2016

 

Od 15.09.2016 startuję w czwartki o 19:00 z nowymi zajęciami tanecznymi w formie solo dla pań! Kurs będzie odbywać się w studiu South Motion w Bielsku-Białej (ul. Powstańców Śląskich 6). Zajęcia te przewidziane są dla osób, które tańczą już salsę w parze lub solo min. 3 miesiące. Ważne, żeby znać krok podstawowy i podstawowe obroty, a na zajęciach wyszlifujemy nowe footworki, ładną pracę bioder, ramion i klatki. Obiecuję, że będzie kobieco i przyjemnie! :) Zapraszam!

Czytaj więcej...
07-09-2016

Już od 12.09.2016 startuję z poniedziałkowym blokiem zajęć w La Clave w Katowicach (ul. Chorzowska 1). Oprócz Cuban Lady Styling o 18:00, ruszam z Izolacjami ze Stretchingiem o 19:00. A za tydzień 19.09.2016 o godzinie 17:00 startuję z Salsą Solo od podstaw. Jeśli któraś z Waszych koleżanek ma ochotę rozpocząć swoją przygodę z tańcem, koniecznie zaproście ją w moim imieniu na ten kurs! :)

 

Czytaj więcej...
05-09-2016

Już od 14.09.2016 startuję po wakacyjnej przerwie z blokiem zajęć tanecznych w Akademii Tańca i Walki GOTA (ul. Lubicz 9, Kraków). Zapraszam serdecznie zarówno Panie, jak i Panów :) Aby grupy ruszyły obowiązkowe są zapisy w recepcji GOTY  www.gotakrakow.pl przez wiadomość na facebooku Goty lub telefonicznie 12/ 349-04-04.

Czytaj więcej...
05-09-2016

W dniach 23-25.09.2016 odbędzie się jeden z najlepszych kubańskich festiwali tanecznych w Polsce - Calle de Tiberos! Organizatorem kongresu jest JUST MOVE z Wrocławia. Mam przyjemność zaprosić na zajęcia Salsy Tropicany o 16:40 w niedzielę i powarsztatowy Stretching w sobotę o 19:00. Oprócz warsztatów z polskimi i kubańskimi instruktorami, czeka na Was dużo innych mega atrakcji, takich jak imprezy do białego rana i koncerty muzyki kubańskiej. Wszelkie informacje o festiwalu na stronie www.calledetimberos.pl

Czytaj więcej...
01-09-2016

Już po raz trzeci mam przyjemność zaprosić Was na warsztaty taneczne w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie (ul. Szewska 7). Impreza odbędzie się 16.09.2016 i wystartuje o godzinie 18:00.

Więcej informacji na temat zapisów i cen biletów w wydarzeniu na Facebooku

 

Czytaj więcej...
01-08-2016

Już 13.08.2016 organizuję warsztaty taneczne w Bielsku-Białej w Studiu Tańca South Motion. Na warsztaty składają się dwa bloki: Blok Ladies i Blok Open przewidziany również dla Panów. Dokładny plan Warsztatów, cennik i informacje na temat spraw organizacyjnych poniżej oraz w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1538442086181846/

Czytaj więcej...
11-07-2016

30-31 lipiec 2016 zapraszam na warsztaty taneczne do Wrocławia. Organizatorem spotkania jest Just Move. W programie przewidziano Blok Ladies i Blok Open, zaplanowany z myślą o Panach; Salsa con Rumba, Salsa Tropicana, Reggaeton i Cuban Bodymovement. Zapowiada się bardzo tanecznie. Zgłosiło się sporo chętnych, postanowiliśmy więc podzielić grupę, wprowadzając warsztaty dwudniowe ;) Do zobaczenia! :)

Czytaj więcej...
29-05-2016

Wraz z główną organizatorką i pomysłodawczynią jednego z najbardziej reggaetonowych wydarzeń w Polsce Tirate Un Paso - Anią Zając, zapraszam na pierwszą letnią edycję tego eventu; Tirate Un Paso Summer Fest. Warsztaty przewidziane są na weekend 06-07.08.2016 w Parku Wodnym w Krakowie. Zapowiada się iście taneczny weekend w rytmach dem bow!

Czytaj więcej...